Du er her:

Kontaktinformasjon Frisklivssentralen

For nærmere opplysninger ta kontakt med oss

 

carina

Gruppeleder

Ernæring
Carina Ottesen
Telefon: 75 55 43 07 / 97775668
E-post: carina.ottesen@bodo.kommune.no 

 
flsansatt

Spesialfysioterapeut 
Maria Andreassen Hartvedt
Telefon: 75 55 43 12/ 909 39 734
E-post: maria.andreassen.hartvedt@bodo.kommune.no

flsansatt

Vernepleier
Bente Nordlie
Telefon: 75 55 43 05/ 913 89773
E-post: bente.nordlie@bodo.kommune.no 

flsansatt

Treningsveileder
Solveig Kim Dørum
Telefon: 75 55 43 70/
E-post: solveig.kim.dorum@bodo.kommune.no 

flsansatt

Ergoterapeut
Lise Hunstad
Telefon: 75 55 43 71/ 95 73 00 33
E-post: lise.hunstad@bodo.kommune.no 

flsansatt

Ernæring

Anette Fleines
Telefon: 75 55 43 59 
E- post: anette.fleines@bodo.kommune.no

(permisjon)

 

markus

Fysioterapeut
Markus Ryeng Fosseli
Telefon: 
E-post: markus.ryeng.fosseli@bodo.kommune.no

 

 

 

 

Besøksadresse
Rehabiliteringstjenesten
Gamle Riksvei 18
8008 Bodø

 

Avdelingsleder for fysioterapi, logopedi og friskliv
Erna Wangsvik
Telefon: 75 55 43 31/  
E-post: erna.wangsvik@bodo.kommune.no 

 

Rehabiliteringstjenesten i Gamle Riksvei 18