Du er her:

Kontaktinformasjon Frisklivssentralen

articleimage

For nærmere opplysninger ta kontakt med oss

rehabilitering

Besøksadresse
Frisklivssentralen
Speiderveien 4
8008 Bodø

Du finner oss i 3. etasje.

    

 

 

bilde

Avdelingsleder - friskliv og mestring

Carina Ottesen

Telefon: 75 55 43 07 / 97 77 56 68

E-post: carina.ottesen@bodo.kommune.no 

1

Spesialfysioterapeut 

Maria Grytvik Hartvedt

Telefon: 75 55 43 12/ 95 73 00 33

E-post: maria.grytvik.hartvedt@bodo.kommune.no

1

Vernepleier

Bente Nordlie

Telefon: 75 55 43 05/ 91 38 97 73

E-post: bente.nordlie@bodo.kommune.no 

1

Treningsveileder

Solveig Kim Dørum

Telefon: 75 55 43 70

E-post: solveig.kim.dorum@bodo.kommune.no 

1

Ergoterapeut

Lise Hunstad

Telefon: 75 55 43 71/ 90 93 97 34

E-post: lise.hunstad@bodo.kommune.no

bilde

Ernæringsfaglig veileder

Anette Fleines

Telefon: 75 55 43 59

E- post: anette.fleines@bodo.kommune.no

Markus

Fysioterapeut (prosjektstilling - sykelig overvekt)

Markus Ryeng Fosseli

Telefon: 75 55 43 72 / 90 96 49 05

E-post: markus.ryeng.fosseli@bodo.kommune.no

Maja

Prosjektmedarbeider (prosjektstilling)

Maja Grav Henriksen

Telefon: 75 55 43 58 

E- post: maja.grav.henriksen@bodo.kommune.no

Lene

Veileder

Lene Øverkil

Telefon: 75 55 43 07 

E- post: lene.overkil@bodo.kommune.no

trine

Klinisk ernæringsfysiolog (prosjektstilling)

Trine Larsen

Telefon: 91 18 82 57

E- post: trine.larsen2@bodo.kommune.no